Bajnok a Vecsés FC Oldboys

Megnyerte a bajnokság utolsó, hazai pályán játszott meccsét az öregfiúk csapata.

Utolsó itthon játszott meccsük a Tipográfia TE csapata ellen sima győzelemmel zárult, félidőben már 3-0 volt az eredmény. Ezt növelni is tudta a csapat második félidőben, végeredmény 5:0!
Ezzel a győzelemmel már behozhatatlan az előnye a második helyen álló csapat előtt és az utolsó idegenbeli meccs eredményétől függetlenül megnyerte a BLSZ. OLD BOYS II. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT BAJNOKSÁGÁT a Vecsés FC Oldboys csapata! Már az őszi szezont is a tabella élén zárták és előnyüket végig megőrizték!