Helyi buszjárat menetrendje

A vecsési helyi buszjárat aktuális menetrendje:

 

 

 

Érvényes: 2018. március 1-től

 

Halmy J. térről – Market Central felé
Megállóhelyek CSAK Szerda Hétfőtől – Péntekig Szombaton
Halmy J. tér 7:00 8:00 9:00 11:00 13:00 15:00 8:00 9:00
Besztercei u. 7:02 8:02 9:02 11:02 13:02 15:02 8:02 9:02
CBA 7:04 8:04 9:04 11:04 13:04 15:04 8:04 9:04
Deák F. u. 7:05 8:05 9:05 11:05 13:05 15:05 8:05 9:05
Erzsébet tér 7:07 8:07 9:07 11:07 13:07 15:07 8:07 9:07
Kinizsi utca 7:08 8:08 9:08 11:08 13:08 15:08 8:08 9:08
Ádám utca 7:10 8:11 9:11 11:11 13:11 15:11 8:11 9:11
Városháza 8:12 9:12 11:12 13:12 15:12 8:12 9:12
Fő út (Telepi út) 8:13 9:13 11:13 13:13 15:13 8:13 9:13
Fő út (Iskola utca) 8:14 9:14 11:14 13:14 15:14 8:14 9:14
Malom u. (Város u.) 8:15 9:15 11:15 13:15 15:15 8:15 9:15
Temető (Tó utca) 8:16 9:16 11:16 13:16 15:16 8:16 9:16
Fő út (Anna utca) 8:18 9:18 11:18 13:18 15:18 8:18 9:18
Fő út (Vörösmarty u.) 8:19 9:19 11:19 13:19 15:19 8:19 9:19
Fő út (OTP Lakótelep) 8:20 9:20 11:20 13:20 15:20 8:20 9:20
Market Central 7:12 8:22 9:22 11:22 13:22 15:22 8:22 9:22

 

Market Centraltól – Halmy J. tér felé
Megállóhelyek CSAK Szerda Hétfőtől – Péntekig Szombaton
Market Central 7:15 8:30 9:30 11:30 14:00 15:30 8:30 9:30
Fő út (OTP Lakótelep) 7:16 8:31 9:31 11:31 14:01 15:31 8:31 9:31
Fő út (Vörösmarty u.) 7:17 8:32 9:32 11:32 14:02 15:32 8:32 9:32
Fő út (Telepi út) 7:19 8:34 9:34 11:34 14:04 15:34 8:34 9:34
Fő út (Iskola utca) 7:20 8:35 9:35 11:35 14:05 15:35 8:35 9:35
Malom u. (Város u.) 7:21 8:36 9:36 11:36 14:06 15:36 8:36 9:36
Temető (Tó utca) 7:22 8:37 9:37 11:37 14:07 15:37 8:37 9:37
Anna utca 7:24 8:39 9:39 11:39 14:09 15:39 8:39 9:39
Városháza 7:25 8:40 9:40 11:40 14:10 15:40 8:40 9:40
Ádám utca 7:26 8:41 9:41 11:41 14:11 15:41 8:41 9:41
Kinizsi utca 8:44 9:44 11:44 14:14 15:44 8:44 9:44
Erzsébet tér 8:45 9:45 11:45 14:15 15:45 8:45 9:45
Deák F. u. 8:46 9:46 11:46 14:16 15:46 8:46 9:46
CBA 8:48 9:48 11:48 14:18 15:48 8:48 9:48
Besztercei u. 8:50 9:50 11:50 14:20 15:50 8:50 9:50
Halmy J. tér 8:52 9:52 11:52 14:22 15:52 8:52 9:52